top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

,,Jest to dla mnie duże przeżycie, że mogę wrócić do samorządu miasta"

Premier Donald Tusk wyznaczył Jacka Szczapa do pełnienia funkcji burmistrza miasta Słupcy do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego burmistrza. Z nowo powołanym udało nam się już zamienić kilka zdań.


5 stycznia nastąpiła nastąpiła zmiana na stanowisku komisarza w Urzędzie Miejskim w Słupcy. Wcześniej funkcję tę pełnił Andrzej Grzeszczak. Został on jednak odwołany. Jego miejsce zajął Jacek Szczap, były zastępca burmistrza za kadencji Michała Pyrzyka.


- Bardzo się cieszę, że wracam po przerwie spowodowanej wyborem Michała Pyrzyka na posła. Jest to dla mnie duże przeżycie, że mogę wrócić do samorządu miasta i realizować zadania, które do tej pory wykonywaliśmy. Rozpoczyna się rewitalizacja rynku, trwa zagospodarowanie terenu wokół Jeziora Słupeckiego. Cieszę się, że mogę te inwestycje kontynuować. Chcę, aby miasto było w jak najlepszej kondycji, i żeby w bardzo dobrym stanie przekazać nowemu burmistrzowi - powiedział nam Jacek Szczap.


Na naszym portalu możecie niebawem spodziewać się dłuższej rozmowy z nowo powołanym na pełnienie funkcji burmistrza Słupcy.

Zdjęcie z Facebooka Jacka Szczapa

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page