Grand Prix "Do trzech razy sztuka" w Izdebnie
- Hubert Graczyk

- 13 maj
- 1 minut(y) czytania
Stowarzyszenie Łączy nas Izdebno zaprasza do udziału w cyklu grand prix w tenisie stołowym.
"Do trzech razy sztuka" - taką nazwę mają rozgrywki, które zostaną zainaugurowane 23 maja. Składają się one z cyklu trzech turniejów w tenisie stołowym. O końcowej klasyfikacji decyduje suma zdobytych punktów. Szczegóły na zamieszczonym poniżej plakacie.

Grafika: organizator






