top of page

Reklama

Dwaj pijani kierowcy zatrzymani w gminie Golina

Pomimo nieustających apeli wciąż pojawiają się nieodpowiedzialne osoby, które wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu.


W zeszłym tygodniu policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców na drogach gminy Golina. Do pierwszego zatrzymania doszło we wtorek (21 listopada). Po godz. 16:30 54-letni mieszkaniec Cienina Kościelnego, który w miejscowości Spławie nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu.


Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu ma blisko dwa promile alkoholu. Kierowca z powiatu słupeckiego, poza jazdą w stanie nietrzeźwości, odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Do drugiego zatrzymania doszło dzień później, czyli 22 listopada. W Węglewie Kolonii doszło do kolizji drogowej. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednakże został w krótkim czasie ustalony i zatrzymany. Jak się okazało był to 67 letni mężczyzna, który poruszał się samochodem osobowym mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Zdjęcie poglądowe

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page