top of page

Reklama

Dwa wypadki w ciągu dwóch dni

Niebezpiecznie w ostatnim czasie było na drogach powiatu słupeckiego. Dzisiaj i wczoraj doszło do dwóch wypadków komunikacyjnych.


Jeden z nich miał miejsce w Słowikowie w gminie Orchowo. Służby otrzymały zgłoszenie o samochodzie, który wpadł do jeziora. - Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, iż samochód osobowy wcale nie wpadł do jeziora lecz znajdował się w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które same opuściły pojazd przed przybyciem na miejsce zdarzenia służb ratunkowych - relacjonuje mł. bryg. Mariusz Pawela z PSP w Słupcy. Obie osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu interweniowali strażacy ze Słupcy, Mogilna, Orchowa i Słowikowa.


Do kolejnego wypadku doszło dzisiaj (28 lutego) około godz. 8:30. Tym razem miał on miejsce w Wymysłowie w gminie Zagórów. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowała tylko jedna osoba, która została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Pierwszy pomocy poszkodowanemu udzielił policjant zagórowskiego posterunku, który wracał ze służby. Działania ratownicze prowadziły zastępy z JRG Słupca i OSP Zagórów.

Zdjęcia: PSP Słupca i OSP ZagórówOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page