top of page

Reklama

Adamczewski i Andrzejewski w barwach Polonii

Kolejnych wzmocnień w zimowym oknie transferowym dokonała Polonia Golina. Do klubu dołączył Maciej Adamczewski oraz Bartosz Andrzejewski.


Ten pierwszy przywędrował z sąsiedniego klubu ze Słupcy. Grający w pomocy zawodnik jest wychowankiem Górnika Konin. Po wielu latach z sukcesami spędzonych w biało-niebieskiej drużynie, przyszedł czas na kolejne sukcesy, lecz tym razem w Sokole Kleczew - również na poziomie III ligi. Stamtąd trafił do słupeckiego SKP.


Bartosz Andrzejewski występował wcześniej w barwach ligowego rywala Polonii - Olimpii Koło. Wzmocni on linię defensywną ekipy prowadzonej przez Przemysława Skibiszewskiego. W przeszłości grał w drużynie LKS Ślesin, Sokół Kleczew, Zjednoczeni Trzemeszno i Kujawianka Izbica Kujawska. Andrzejewski będzie przebywał w Polonii na półrocznym wypożyczeniu.


Przed graczami z Goliny ostatnie dwa mecze sparingowe z Czarnymi Czerniejewo i Gopłem Kruszwica. Mecze mają rozegrać na własnym stadionie. Ostatnio Polonia w meczu towarzyskim pokonała SKP Słupca 4:1. Dwie bramki zdobył Łukasz Pietrzak, jedną trafił Krzysztof Budziński. Czwartą strzelił piłkarz SKP - bramka samobójcza.

Na zdjęciu od lewej strony: Maciej Adamczewski i Bartosz Andrzejewski; zdj.: Polonia GolinaChcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page