top of page

Reklama

8 bramek w Golinie. Derby dla Polonii

Zdecydowane zwycięstwo gospodarzy z Goliny w derbach regionu. Polonia pokonała u siebie aż 7:1 SKP Słupca.


Mecz od początku do końca kontrolowali gracze Przemysława Skibiszewskiego. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Łukasz Pietrzak. Na listę strzelców zapisał się również Iwo Nowierski, Nikodem Lipiński, Maciej Adamczewski, Adam Iwiński, Bartosz Wuszyński. Honorowe trafienie dla SKP zdobył Aleksander Rybarczyk.


- Cel został osiągnięty. Zdobyliśmy trzy punkty. Chcieliśmy ten mecz zagrać na zero z tyłu, niestety się nie udało. Nic nie chcę oczywiście ujmować piłkarzom ze Słupcy, po prostu w ostatnich spotkaniach mało strzelają. Wygraliśmy w dobrym stylu. Stworzyliśmy wiele dogodnych sytuacji. Bardzo się z tego cieszymy - powiedział po spotkaniu Przemysław Skibiszewski, szkoleniowiec Polonii Golina.


- Zagraliśmy źle. Piłkarsko nie dojeżdżamy, mentalnie także. Wynik 7:1 odzwierciedla przebieg gry - skomentował krótko Łukasz Kubzdyl, trener SKP Słupca.


W środę (13 września) obie ekipy na wyjeździe rozegrają mecze w ramach 1/16 Strefowego Pucharu Polski. Polonia zagra z Tulisią Tuliszków, a SKP z Hetmanem Orchowo.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page