top of page

Reklama

Czarni nie obronią tytułu

Podopiecznym Damiana Augustyniaka nie uda się powtórzyć sukcesu sprzed roku. W ćwierćfinale Strefowego Pucharu Polski na własnym terenie ulegli 0:1 piłkarzom Polanina Strzałkowo.


Poznaliśmy już wszystkich półfinalistów Strefy Konińskiej. Tydzień temu awans do najlepszej czwórki zapewnili sobie gracze Olimpii Koło, którzy po rzutach karnych wyeliminowali LKS Ślesin. Wczoraj (12.10) rozegrano pozostałe mecze 1/4 finału.


Na tym etapie czekały na kibiców derby powiatu słupeckiego i konińskiego. W obu przypadkach lepsi okazali się goście. Po rzutach karnych do półfinału awansowała Polonia Golina, która pokonała Polonusa Kazimierz Biskupi.


W starciu Czarnych Ostrowite z Polaninem Strzałkowo padła tylko jedna bramka. W 8. minucie na listę strzelców zapisał się Radosław Trybuła. To wystarczyło, by piłkarze Wojciecha Henke awansowali do kolejnej rundy. Tym samym graczom z Ostrowitego nie uda się powtórzyć sukcesu sprzed roku, gdzie w Sompolnie sięgnęli po Puchar Polski Strefy Konińskiej.


Okazję do rehabilitacji będzie mieć GKS Sompolno. To właśnie tę drużynę w finale pokonali Czarni Ostrowite. Piłkarze z Sompolna na wyjeździe wygrali 2:3 z Turem Turek i zameldowali się w półfinale.


Mecze, które mają wyłonić finalistów zaplanowano na 26 października. Polonia podejmie u siebie Olimpię. Z kolei Polanin wyjedzie do Sompolna, gdzie powalczy z miejscowym GKSem. Finał tradycyjnie zaplanowano na 11 listopada.

Zdjęcie z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page