top of page

REKLAMA

Zawody wędkarskie spinningowe z łodzi w Orchowie

Blisko 30 wędkarzy wzięło udział w zawodach wędkarskich spinningowych z łodzi, które odbyły się na Jeziorze Orchowskim (02.10).


- Po zbiórce i odprawie o godzinie 7:00 wędkarze wypłynęli na jezioro. O godzinie 12:00 była przerwa obiadowa na pysznego kurczaka z rożna. Wędkowanie zakończono o 16:00. Na uczestników czekały wędzone pstrągi. Kiedy wszyscy się posilili nastąpiło podsumowanie zawodów i wręczenie nagród. Cały czas dostępna była dla uczestników gorąca kawa i herbata. Sklasyfikowano 8 wędkarzy - poinformowało Koło Wędkarskie PZW nr 11 w Orchowie.


Największą rybę złowił Radomir Poniedziałek. Złapał on szczupaka, który mierzył 65,5 cm. Najmłodszym zawodnikiem okazał się Michał Wolkiewicz, który ma 13 lat. Klasyfikacja końcowa zawodów przestawia się następująco:

  1. Szymon Stefański 2020 pkt.

  2. Damian Janicki 930 pkt.

  3. Krzysztof Drwęcki 850 pkt.

  4. Radomir Poniedziałek 775 pkt.

  5. Grzegorz Kwiatkowski 760 pkt.

  6. Arkadiusz Czajkowski 264 pkt.

  7. Ryszard Pilarski 260 pkt.

  8. Piotr Olszyna 136 pkt.


- Najlepsza trójka otrzymała puchary. Natomiast nagrodą za największą rybę złowioną w pobliżu pola golfowego była wędka i gadżety Kawanaranczo. Spośród wszystkich uczestników rozlosowano szczęśliwców, którzy otrzymali kołowrotki oraz bony na zakupy w Sklepie Sazan w Zieleniu. Dla najmłodszego uczestnika nagrodą była czapka z logo Kawanaranczo oraz opłata karty wędkarskiej na rok 2023.


Ogromne podziękowania dla sponsorów, którzy zawsze są z nami: Kawanaranczo - nagrody za 2 największe ryby w obrębie pola golfowego oraz nagroda dla najmłodszego uczestnika; ponsor anonimowy ufundował dla każdego uczestnika koszulkę z logiem Naszego koła oraz z grafiką przedstawiającą NO KILL a także czapkę z naszym logo.


Największe podziękowania należą się organizatorom oraz sędziom dzisiejszych zawodów, a byli nimi: prezes koła Ryszard Szczepański, zastępca Sławomir Ostrowski i skarbnik Janusz Szczepański.


Wielkie serca okazał Zarząd Koła Wędkarskiego nr 11 w Orchowie oraz uczestnicy zawodów, którzy przekazali duże sumy do puszki na operację dla Tymka Jaszczaka ze Słupcy. Dziękujemy wolontariuszom z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielsku za przybycie z puszką. Liczymy, że nasze sumy pomogą w operacji serduszka Tymka - czytamy na stronie Koła Wędkarskiego PZW nr 11 w Orchowie.


Warto dodać, że niedzielne zawody zakończyły sezon wędkarski w Kole Wędkarskim PZW nr 11 w Orchowie.

Zdjęcia: Koło Wędkarskie PZW nr 11 w Orchowie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page