top of page

Reklama

Słupczanka druga w województwie. ,,Dziewczyny zagrały naprawdę widowiskowe mecze"

Historyczny sukces Słupczanki Słupca. Piłkarki z naszego regionu zajęły drugie miejsce w Pucharze Polski w Futsalu w Wielkopolsce.


Turniej odbył się w Stęszewie (19.11). O miano najlepszej ekipy w naszym województwie walczyło osiem drużyn. Słupczanki zmagania zaczęły od porażki 0:1 z Jarotą Jarocin. Potem przyszło zwycięstwo 1:0 z Kanią Gostyń i 2:0 z Gromem Wolsztyn.


Półfinałowym rywalem był zespół UAM Poznań. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. Finalistę musiał wyłonić konkurs rzutów karnych, który wygrały piłkarki ze Słupcy.


W decydującym starciu podopieczne Mirosława Kwaśnego musiały uznać wyższość rywalek. Triumfatorem całych rozgrywek został zespół GSS Grodzisk Wielkopolski. Tym samym Słupczanka wraca ze Stęszewa ze srebrnym medalem.


- Fajny sukces. Dziewczyny zagrały naprawdę widowiskowe mecze . Cieszymy się tym bardziej, że zajęliśmy drugie miejsce grając bez kilku wiodących zawodniczek. Te które wystąpiły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony - powiedział Mirosław Kwaśny, trener zespołu.

Zdjęcie: KKP Słupczanka Słupca

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page