top of page

Reklama

Majówka na sportowo

Intensywny okres przed sportowcami z naszego regionu. W najbliższym czasie zostaną rozegrane w ligach piłkarskich aż dwie kolejki. Czekają nas derbowe starcia. Strzałkowski samorząd ma także propozycję dla miłośników rowerów. Zapowiada się więc sportowa majówka.


Tradycyjnie w piątek zostanie rozegrana kolejna kolejka Słupeckiej Ligi Orlika. Oto dzisiejszy terminarz:

  • godz. 18:30 Sparta Lądek – FC Wisconsin

  • godz. 19:10 Lenie Zagórów – Jóźwiak Słupca

  • godz. 19:50 Pawlo Team – Meble Mikołajczyk

  • godz. 20:30 Qźnia Talentu – Skarboszewo


Dzisiaj także Polonia Golina zmierzy się u siebie z Olimpią Koło. Ostatnie podopieczni Przemysława Skibiszewskiego ograli lidera z Poznania. Czy dzisiaj również pokuszą się o niespodziankę? Początek spotkania o 18:00. Pół godziny wcześniej swój mecz rozpocznie Polanin. U siebie podejmie Wielkopolskę Komorniki.


W sobotę o godz. 10 spod hali sportowej w Strzałkowie wyruszy Majowy Rajd Rowerowy. Szczegóły wydarzenie znajdziecie na plakacie poniżej.


SKP Słupca w sobotę o 13:00 u siebie zmierzy się z Victorią Września. Z kolei 3 maja na wyjeździe zagra mecz z Tarnovią Tarnowo Podgórne.


W weekend pauzują Czarni Ostrowite. W tej kolejce mieli zagrać u siebie z Zjednoczonymi Rychwał, ale mecz został przeniesiony na ostatni dzień maja. Z kolei Orły Zagórów w sobotę na wyjeździe zagrają z Orłem Kawęczyn.


W Święto Konstytucji 3 Maja czekają nas powiatowe derby w klasie okręgowej. Orły Zagórów podejmą u siebie Czarnych Ostrowite. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 17. Tego dnia z kolei Polonia zagra u siebie z AP Reissa Poznań. Polanin Strzałkowo mecz w ramach 23. kolejki rozegra 10 maja z Polonusem Kazimierz Biskupi.


Słupczanka w niedzielę o godz. 16 rozpocznie u siebie mecz z Lipnem Stęszew. Hetman Orchowo godzinę wcześniej, również u siebie, zagra z Antares Zalasewo.

Grafika: organizator

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page