top of page

Reklama

Kto będzie ubiegał się o mandat radnego w gminie Orchowo

Poznaliśmy już wszystkich kandydatów do Rady Gminy Orchowo.


Poniżej przedstawiamy listę osób, które będą się ubiegać o mandat radnego. Wymienieni są oni w kolejności alfabetycznej wg nazwiska. Dokładnie o podziale na okręgi pisaliśmy natomiast TUTAJ.


Okręg nr 1:

  • Honorata Maria Łykowska-Szymańska (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Tomasz Michał Tomczak (KWW Anny Kosiak).


Okręg nr 2:

  • Alicja Maria Bartz (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Joanna Iwona Piekarska (KWW Anny Kosiak),

  • Mirosław Mateusz Ruciński (KWW Janusza Pawlaczyka).


Okręg nr 3:

  • Bogdan Chmielarczyk (KWW Grzegorza Matkowskiego)

  • Wojciech Szafranki (KWW Anny Kosiak)

  • Marzena Anna Wojciechowska (KWW Janusza Pawlaczyka).


Okręg nr 4:

  • Karolina Anna Kępska (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Anna Magdalena Kryszak (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Stanisława Kryszak (KWW Anny Kosiak),


Okręg nr 5:

  • Michał Bernardczyk (Prawo i Sprawiedliwość),

  • Mirosława Teresa Chwiłka (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Władysław Jakubowski (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Hanna Liczbińska (KWW Anny Kosiak).


Okręg nr 6:

  • Angelika Małgorzata Jakubska (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Janina Irena Nowak (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Wioletta Teresa Ziemba (KWW Anny Kosiak).


Okręg nr 7:

  • Jan Cieślewicz (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Anna Kosiak (KWW Anny Kosiak).


Okręg nr 8:

  • Dorota Glanc (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Izabela Kryślak-Misch (KWW Anny Kosiak),

  • Elżbieta Benigna Przybylska (KWW Grzegorza Matkowskiego).


Okręg nr 9:

  • Jan Horbiński (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Justyna Barbara Kryszak (KWW Anny Kosiak),

  • Zbigniew Stanisław Krzywiński (KWW Janusza Pawlaczyka).


Okręg nr 10:

  • Bernard Ciechanowski (KWW Anny Kosiak),

  • Ryszard Szczepański (KWW Grzegorza Matkowskiego).


Okręg nr 11:

  • Joanna Miśkiewicz (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Jacek Piotrowski (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Marek Wędzikowski (KWW Anny Kosiak).


Okręg nr 12:

  • Damian Adam Langa (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Paweł Kapturski (KWW Pawła Kapturskiego).


Okręg nr 13:

  • Anna Andrzejewska (KWW Anny Kosiak),

  • Małgorzata Likowska (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Grzegorz Mikuła (KWW Grzegorza Mikuła),

  • Milena Nowicka (KWW Janusza Pawlaczyka).


Okręg nr 14:

  • Marika Artymowicz (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Maciej Augustyn Stube (KWW Grzegorza Matkowskiego).


Okręg nr 15:

  • Teresa Poniedziałek (KWW Janusza Pawlaczyka),

  • Kalina Powała (KWW Grzegorza Matkowskiego),

  • Ryszard Stanisław Świtek (KWW Anny Kosiak).

Zdjęcie z archiwum


Comments


bottom of page