top of page

Reklama

I turniej halowej piłki nożnej dzieci i młodzieży w Strzałkowie

Po raz pierwszy na hali sportowej w Strzałkowie odbył się turniej halowej piłki nożnej dzieci i młodzieży (12.11).


Rozgrywki zajęły miejsce, odbywającej się od wielu lat, Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Cykl turniejów organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Strzałkowie przy wsparciu Polanina Strzałkowo.


- Jako pierwsze swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowały dzieci z grupy Żak Młodszy, trenowane przez Michała Walerczyka. Oprócz gospodarzy do rywalizacji przystąpiły drużyny: GLKS Pelikan Niechanowo i MKS Sparta Konin. Otwarcia turnieju dokonał Zastępca Wójta Gminy Strzałkowo Tomasz Gałan.


Każda z drużyn podzielona została na dwa zespoły, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Choć w tej kategorii gra odbywa się bezwynikowo, zaangażowania i chęci do zdobywania bramek młodym piłkarzom nie brakowało.


Z inicjatywy rodziców zawodników na trybunach zorganizowany został kącik gastronomiczny, w którym znalazły się napoje i słodkości dla uczestników turnieju i nie tylko. Wszystkim, którzy włączyli się w jego przygotowanie serdecznie dziękujemy.


Kolejny turniej w najbliższą niedzielę. Tym razem do rywalizacji przystąpią zawodnicy z grupy Orlik Młodszy - poinformował GOKiS w Strzałkowie.

Zdjęcia: GOKiS Strzałkowo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page