top of page

Reklama

Czterokrotna mistrzyni Polski zasili szeregi Słupczanki Słupca

Była zawodniczka jednego z najlepszych kobiecych klubów w kraju - Natalia Pakulska zasili jedenastkę Słupczanki Słupca.


To pierwszy ogłoszony transfer zespołu ze Słupcy. Natalia Pakulska w przeszłości reprezentowała barwy Medyka Konin. Z klubem z Podwala zdobyła cztery razy mistrzostwo Polski oraz sięgnęła siedem razy po Puchar Polski.


W reprezentacji Polski rozegrała 37 spotkań. Dla kadry zdobyła sześć bramek. W Ekstralidze kobiet rozegrała łącznie 290 meczów, podczas których zdobyła 64 bramki. W barwach Medyka zagrała także w Lidze Mistrzyń.


- Moja decyzja o grze w KKP Słupczanka była bardzo przemyślana. Decydując się na ten krok nie brałam za bardzo pod uwagę tego, że idę do drużyny która gra w trzeciej lidze. Skupiłam się na tym, żeby przypomnieć sobie jak to jest czerpać radość z tego co robi się praktycznie przez większość życia. Bardzo pomógł mi też fakt, że dołączyłam do dziewczyn, z którymi miałam szanse już grać w jednym zespole. Już teraz mogę stwierdzić, że to był dobry krok. Dziewczyny jak i sztab przyjęli mnie bardzo dobrze, widać w drużynie duży potencjał, co zdecydowanie cieszy. Mam nadzieje, że moja osoba będzie uzupełnieniem i dołożę cegiełkę do tego, o co będziemy w tym sezonie walczyć. Świetna ekipa, mega warunki do pracy - skomentowała zawodniczka.


Sam transfer ocenił również prezes klubu, Paweł Woźniak. - Pozyskaliśmy zawodniczkę o potężnym, piłkarskim CV. Bardzo się cieszę, że Natalia dołączyła do naszej drużyny - powiedział.

Zdjęcie: Słupczanka Słupca

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page