top of page

Reklama

Starostwo podsumowało miniony rok

Po latach przerwy w Starostwie Powiatowym w Słupcy reaktywowana została tradycja spotkań noworocznych, które są okazją do podsumowania minionego roku i nakreślenia perspektyw na rok bieżący. Wczoraj (23.01.) w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej odbyło się spotkanie zainicjowane przez starostę Jacka Bartkowiaka.


- Syntetyczny bilans ubiegłorocznej działalności powiatu wybrzmiał zarówno z ust starosty, jak i w postaci projekcji filmowej podsumowującej inwestycje przeprowadzone w 2022 roku, a także te, które realizowane będą w roku bieżącym. Przede wszystkim jednak, noworoczne spotkanie miało na celu podziękowanie przedstawicielom podmiotów współpracujących z samorządem w różnych obszarach życia społecznego.


Za wsparcie przedsięwzięć realizowanych przez powiat w ubiegłym roku wyróżnieni zostali: Zbigniew Hoffmann – minister, członek Rady Ministrów, sekretarz Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych; Marcin Zaorski – dyrektor Grupy Kontraktów BUDIMEX SA; Piotr Grabia – dyrektor Rejonu Dystrybucji ENERGA OPERATOR w Koninie; Paweł Łusiarczyk – dyrektor zarządzający KONSPOL Holding oddział w Słupcy; Lidia Dobersztyn – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Słupcy; Tadeusz Krotoszyński – Prezes Zarządu Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie; Jakub Słowiński – współwłaściciel firmy OKNA SŁOWIŃSCY w Słupcy; Piotr Borowski – Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie.


Wyróżnienie honorowe starosty i wicestarosty otrzymał st. strażak Arkadiusz Wojtkowiak, który będąc poza służbą, uratował wspólnie ze świadkami zdarzenia, życie mężczyzny poszkodowanego w wypadku drogowym. Spotkanie noworoczne uświetnił koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Słupcy - poinformowało słupeckie starostwo na swojej stronie internetowej.

Zdj.: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page