top of page

Reklama

Słoneczna aura na Festynie Rodzinnym w Cieninie Kościelnym

Pogoda dopisała na Festynie Rodzinnym w Cieninie Kościelnym, który przyciągnął liczne rodziny z okolicy. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 13 i obfitowała w różnorodne atrakcje, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.


Program wydarzenia był bogaty i zróżnicowany. Na uczestników czekały, malowanie twarzy, tatuaże, występy dzieci z przedszkola i szkoły, pokaz wozu i sprzętu strażackiego oraz dmuchańce, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych uczestników. Dzieci miały okazję do wykazania się w wielu zabawach i konkursach, które dostarczyły im mnóstwo radości i emocji.


Nie zabrakło również licznych smakowitych przekąsek. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W ofercie były grill, hot dogi, frytki, lody, zapiekanki, ciasta oraz kawa i inne napoje. Stoły z przekąskami były oblegane przez uczestników, którzy chętnie korzystali z przygotowanych smakołyków.


Pieniądze zebrane podczas Festynu Rodzinnego w Cieninie Kościelnym zostaną przeznaczone na modernizację placu zabaw, który znajduje się przy szkole. Organizatorem wydarzenia rada rodziców, grono pedagogiczne i dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Kościelnym.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page