top of page

Reklama

Miasto zaprasza na kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy mogą się już zgłaszać

Miasto Słupca po raz kolejny zorganizuje Jarmark Bożonarodzeniowy.


Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia (tj. niedziela) na słupeckim rynku (ul. Plac Wolności) w godz. 14-18. - Grudzień jest miesiącem, w którym z niecierpliwością oczekujemy na jedno z najpiękniejszych polskich Świąt. To czas intensywnych przygotowań do tego wydarzenia: gruntownego sprzątania, zakupów upominków dla najbliższych, gotowania kulinarnych specjałów, pieczenia pierników, nieustannego pośpiechu, ale i zadumy nad przemijającym czasem - podkreśla Urząd Miejski w Słupcy.


- Kontynuując naszą lokalną, 20 letnią tradycję chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu poprzez przygotowanie własnego stoiska wystawienniczego. Celem imprezy jest m.in. promocja regionalnych wyrobów i przedmiotów artystycznych oraz użytkowych o charakterze bożonarodzeniowym a także potraw i produktów regionalnych. Ożywienie słupeckiej starówki, integracja środowisk lokalnych i wymiana doświadczeń między wystawcami - dodaje słupecki magistrat.


Nabór wystawców trwa do 24 listopada. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem. Kartę zgłoszenia wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych (znajduje się na stronie Urzędu Miasta) należy wypełnić, podpisać i odwrotnie przesłać na adres: Referat Promocji Urzędu Miasta w Słupcy ul. Pułaskiego 21, 62-400 Słupca lub mailowo: promocja2@miasto.slupca.pl.


Na wszelkie pytania dot. Jarmarku Bożonarodzeniowego odpowie Referat Promocji UM Słupca pod numerem telefonu 63 277 27 27 wew. 160.

Zdjęcie z archiwumOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page