top of page

Reklama

Koncert ,,Wrócę do Ciebie…”

W Domu Kultury w Golinie odbył się koncert „Wrócę do Ciebie...”, w wykonaniu Sławomira Pilarskiego wraz z zespołem Raróg. Sala domu kultury została wypełniona po ostatnie wolne miejsca przez osoby, które postanowiły popołudnie spędzić kulturalnie przy muzyce, kawie i herbacie.


Zespół Raróg powstał na początku 2022 roku w celu nagrania płyty, której celem było i jest wspieranie rehabilitacji Marcinka Zielińskiego, 5 latka z Kozarzewa, który potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Płyta miała swoją premierę 17 grudnia 2022 roku i pojawiła się w sklepach internetowych oraz Empiku.


Zespół tworzą obecnie dwie osoby Sławomir Pilarski (gitara, wokal, autor muzyki i tekstów) oraz Sławomir Robak (pianino i instrumenty perkusyjne). Wykonuje utwory własne w stylu piosenki artystycznej i poezji śpiewanej, ale także utwory polskiej sceny muzycznej, w nowych aranżacjach.


Podczas koncertu było można skosztować domowych wypieków przygotowanych przez pracowników domu kultury. Ponadto każda z pań otrzymała drobny upominek ufundowany przez Dom Kultury w Golinie oraz Aleksandrę Podlesińską. Każda z pań miała możliwość zbadania sobie typu cery specjalistycznym sprzętem bądź umówić się na poradę indywidualną.


Partnerami tego wydarzenia byli: Niezależny Partner Oriflame - Aleksandra Podlesińśka, Avon - Ewa Karnafel oraz Stowarzyszenie Magnolia - Alina Pulcer. Na zakończenie spotkania Zastępca Burmistrza Goliny, Anna Paszek wręczyła upominki wykonawcom oraz podziękowała za koncert.


Damian Ciesielski


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page