top of page

Reklama

Gminny Bal Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Golinie po dwuletniej przerwie zorganizował integracyjny bal karnawałowy, który w tym roku już trzeci raz odbył się w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach (30.01).


Tegoroczną imprezę zorganizowano pod hasłem „Dzieci są skrzydłami człowieka”. W zabawie udział wzięli uczniowie wszystkich szkół podstawowych z gminy Golina. Dzieci i młodzież uczestniczyli we wspaniałej zabawie integrując się z koleżankami i kolegami z innych szkół.


- Spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęła Prezes TPD Oddział w Golinie – p. Halina Paluszkiewicz, która serdecznie powitała przybyłych gości, między innymi: p. Krystynę Chowańską – prezes TPD w Koninie, p. Mirosława Durczyńskiego – burmistrza Goliny, p. Wojciecha Wojdyńskiego – przewodniczącego Rady Miejskiej w Golinie, p. Urszulę Furmaniak i p. Annę Kapturską – radną Rady Miejskiej w Golinie, p. Tomasza Majewskiego – przewodniczącego GKRPA w Golinie, p. Irenę Elantkowską - prezes ZNP w Golinie, dyrektorów szkół podstawowych funkcjonujących na terenie gminy Golina, przybyłych nauczycieli i rodziców, a także wszystkie zgromadzone w sali dzieci – najważniejszych bohaterów imprezy.


Zabawa karnawałowa TPD była okazją do wspólnego spotkania dzieci z różnych środowisk, które mogły również podziwiać krótki program artystyczny w wykonaniu: Natalii Antas, Martyny Kołodziejczak, Zuzanny Rybarczyk, Marii Walczak i Zuzanny Woźniak. Studentki Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, które włączyły się w organizację balu zachęcały do wspólnej zabawy i tańca w rytm dobrze dobranej muzyki. Wszyscy wspaniale się bawili, mali i duzi. Na uczestników balu czekał także poczęstunek przygotowany przez gospodarzy - poinformowała nas szkoła podstawowa w Kawnicach.

Zdjęcia: SP Kawnice


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page