top of page

Reklama

Dzieci z Goliny śpiewały o wielkiej mocy Słowa Bożego

Obserwujemy dzisiaj kryzys wartości, w tym także wielkiego daru, jakim jest Słowo Boże. Stąd też istnieje nagląca potrzeba, aby tym częściej i na różne sposoby nieść światu światło Chrystusowej Ewangelii.


Na potrzebę niesienia Dobrej Nowiny ochoczo odpowiedziały dzieci z Oazy Dzieci Bożych

z parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Golinie, które pod kierunkiem katechetki

s. Immakulaty Podczasiak CSDP wzięły udział w przedstawieniu pod tytułem: ,,Żywe i skuteczne jest Słowo Boże”. Miało ono kilka majowych odsłon.


Najpierw mali aktorzy wystąpili przed zgromadzonymi w miejscowym kościele parafialnym. Ukazali im potężną moc jaką posiada Słowo Pana Boga, także w świecie wirtualnych sieci, gdzie wszyscy zajęci są jedynie tym, co przemija. Po skończonej Eucharystii przy wyjściu ze świątyni dzieci rozdawały wiernym specjalne karty ze Słowem Życia.


Ponadto mali miłośnicy Słowa Bożego podzielili się darem Dobrej Nowiny podczas mszy św. w klasztorze Misjonarzy Świętej Rodziny pw. św. Jana Chrzciciela w Kazimierzu Biskupim, a później w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Cieninie Kościelnym.


Dzieci spotkały się z życzliwym przyjęciem, tak ze strony duszpasterzy jak i miejscowych parafian, którzy wyszli z tamtejszych kościołów nie tylko bogatsi duchowo, ale także podobnie jak w Golinie z kartą Słowa Życia w ręku.


s. Immakulata Podczasiak


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page