top of page

Reklama

Zapraszają na YoungRun w Lądzie

Stań twarzą w twarz ze swoimi talentami, ale i słabościami. YoungRun to wydarzenie szczególne, dla ciała i ducha. Sportowa rywalizacja, modlitwa, podróż w głąb siebie i poznanie wielu fantastycznych ludzi - i to wszystko na rzecz chorej Liwki. Takie atrakcje czekają na uczestników tej imprezy, która już pod koniec lipca odbędzie się w Lądzie.


Więcej o tej imprezie pisaliśmy TUTAJ. Inicjatywa została zapoczątkowana przez lokalnych salezjanów, którzy zaproponowali zorganizowanie wydarzenia łączącego sport i duchowość, a jednocześnie wsparcie dla osób potrzebujących. Tegoroczna edycja YoungRun dedykowana jest chorej Liwii Herudzińskiej z Dolan.


Wydarzenie rozpocznie się 25 lipca i potrwa do 28 lipca. Głównym punktem imprezy będzie bieg survivalowy. To jednak nie jedyne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Jeżeli na bieżąco chcecie śledzić informacje o tym wydarzenie, odwiedźcie fanpage YoungRun na Facebooku.


Nasz portal objął patronatem medialnym YoungRun, więc na jego łamach będziecie mogli spodziewać się wielu relacji z tego wydarzenia.

Grafika: organizator

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page