top of page

Reklama

Zapraszają na piknik golfowy w Golinie Kolonii

Koniński Klub Golfowy oraz Zibi Golf &Tennis Club zaprasza na piknik golfowy, który odbędzie się na polu przy drodze krajowej nr 92 w miejscowości Golina Kolonia.


Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą niedzielę (23 lipca) od godz. 10:30 do godz. 16:00. - Chcemy Was zaprosić na piknik na polu golfowym, gdzie możemy razem spróbować swoich sił. Nie musicie martwić się o poziom umiejętności – to będzie okazja do nauki i poznania podstaw gry. Pokażemy Wam nasze ulubione pole golfowe i zobaczycie jak wygląda gra w praktyce. Jeśli jesteście zainteresowani, możemy również polecić lekcje golfa lub kursy dla początkujących, które pomogą Wam zdobyć podstawowe umiejętności i nabierać pewności siebie na polu golfowym. Nieważne, czy jesteście doświadczonymi graczami, czy zupełnie nowymi w tej dyscyplinie – zapraszamy Was do wspólnego odkrywania golfa i czerpania radości z tej wspaniałej gry – zachęcają golfiści z regionu.


W programie pikniku przewidziano naukę gry tej dyscypliny sportu, konkursy golfowe, możliwość rozegrania dwóch dołków, a także poczęstunek.

Zdjęcie: Koniński Klub Golfowy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page