top of page

Reklama

Zapraszają na ,,Bal Marzeń"

Już po raz piąty Fundacja im. Piotra Janaszka ,,Podaj Dalej" organizuje charytatywny bal, z którego cały dochód przeznaczony będzie na uruchomienie mieszkań dla osób z najcięższą niepełnosprawnością. Impreza odbędzie się już 22 kwietnia (sobota) w hali widowiskowo-sportowej w Golinie.


- W Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ odliczamy już dni a za chwilę będziemy odliczać godziny do rozpoczęcia Balu Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ. To taki nasz mały jubileusz, bo bal odbywa się po raz piąty. To również wielkie święto Przyjaciół Fundacji - wracamy po trzyletniej przerwie. Tegoroczny bal odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej w Golinie, którą zamienimy w przepiękną salę balową. Imprezie przyświeca oczywiście ważny cel, ponieważ cały dochód z Balu Marzeń przeznaczamy na uruchomienie mieszkań dla osób z najcięższą niepełnosprawnością, które tworzymy w Osadzie Janaszkowo w Wąsoszach.


Mieszkania umożliwią ludziom, którzy wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, prowadzenie niezależnego życia, decydowanie o sobie i realizowanie swoich planów i marzeń. W Osadzie Janaszkowo od blisko dwóch lat działa już część rehabilitacyjna, a uruchomienie mieszkań to kolejny etap ogromnej, remontowej inwestycji w Wąsoszach w Gminie Ślesin - przekazali nam organizatorzy.


Szczegóły rezerwacji, ceny biletów (cegiełek) oraz lista gości specjalnych znajduje się na plakacie poniżej.

Grafika: organizator

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page