top of page

Reklama

Zajęcia wakacyjne w filii bibliotecznej w Przyjmie za nami

Warsztaty kulinarne, plastyczne, slime czy lego to tylko niektóre aktywności, w których uczestniczyły dzieci podczas zajęć wakacyjnych zorganizowanych przez filię biblioteczną w Przyjmie.


Dzięki firmie Bricks 4 Kidz z Konina uczestnicy warsztatów zbudowali z klocków Lego Wednesday oraz chodzące pająki. Następnie wykonali witraże-pajęczynki, ale największą radość i zaciekawienie sprawiły czarne slimy.


Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia plastyczne, podczas których dzieci mogły wykazać się zdolnościami manualnymi, fantastyczną pomysłowością i kreatywnością. O to zadbała animatorka i bibliotekarka Anna Nawrocka.


Niewątpliwą atrakcją dla uczestników były warsztaty kulinarne. Dzieci „od podstaw” poznały jak powstają rogaliki: z zaangażowaniem je formowały, nadziewały marmoladą

i lukrowały, a następnie przekazały do kuchni, gdzie piekły się pod fachowym okiem pań

z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Przyjmianki”. Warto nadmienić, że zajęcia kulinarne sprawiają dzieciom mnóstwo przyjemności, a odpowiednio zorganizowane rozwijają zainteresowania

i przygotowują do życia dorosłego. Zapachu rogalików unoszącego się w bibliotece nie da się opisać. Było wyjątkowo, a przede wszystkim pracowicie i smacznie!


Mam nadzieję, że dzieci w czasie zajęć wakacyjnych przeżyły mnóstwo zabawnych chwil, wynieśli dużo ciekawych pomysłów i nowych umiejętności oraz, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – wesoło, inspirująco i kulturalnie.


Organizatorka bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów za zaangażowanie we wszystkie proponowane zajęcia, a rodzicom uczestników za zaufanie.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page