top of page

Reklama

Zajączek z przyjaciółmi odwiedził dzieci

Stowarzyszenie Nasze Dzieci – Nasza Szkoła kolejny raz zorganizowało wielkanocną akcję dla dzieci ze szkoły w Kotuni i wychowanków Ośrodka Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Lądku (05.04)


Stowarzyszenie działa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kotuni od 2014 roku. Założycielem i zarazem prezesem stowarzyszenia jest Agnieszka Łechtańska i to ona zapoczątkowała sztandarową akcję stowarzyszenia ,,Odwiedziny Zajączka Wielkanocnego", którą od samego początku wspiera Konspol Holding sp. z o.o.


Akcja ,,Odwiedziny Zajączka Wielkanocnego" przeprowadzana jest od ośmiu lat, z dwuletnią przerwą w czasie trwania pandemii COVID-19. Tradycyjnie tuż przed świętami pojawił się Zajączek Wielkanocny (Agnieszka Łechtańska) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kotuni w towarzystwie pisanki (Sylwia Drzewiecka), kurki (Iwona Wałowska) i dwóch zajączków (Kinga Drzwiecka oraz Jolanta Mikołajczyk).


Wielkanocni przyjaciele od wczesnych godzin rannych przemierzali szkolne korytarze, aby wejść do każdej z klas złożyć życzenia i wręczyć słodką niespodziankę – Kinder Niespodziankę, którą na potrzeby akcji zakupił Konspol Holding sp. z o.o. Potem odwiedzili też przedszkolaczków. W akcje zawsze czynnie angażują się Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kotuni oraz Rada Rodziców Gminnego Przedszkola w Kotuni (Julia Bagrowska, Paulina Guźniczak, Dominka Majewska) oraz członkowie stowarzyszenia.


W tym roku Zajączek Wielkanocny wraz z pisanką odwiedził również wychowanków Ośrodka Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Lądku obdarowując ich również słodką niespodzianką.


- Na te akcję sama czekam cały rok. Jestem społecznikiem, a dla dzieci i ich uśmiechu i jestem w stanie zrobić wszystko i przebierać się nawet za zająca. Mam ogromne szczęście, że współpracuję z osobami tak pozytywnie zakręconymi jak ja. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie w tym naszemu wieloletniemu partnerowi Konspol Holding sp. z o.o. – mówiła Agnieszka Łechtańska.

Zdjęcia: Katarzyna Dalke

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page