top of page

Reklama

Zadbaj o lepszą przyszłość swojego dziecka. Przedszkole i Żłobek „Tęczowa Dolina” w Golinie zaprasza

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Tęczowa Dolina” w Golinie prowadzi właśnie rekrutację dzieci na rok szkolny 2023/ 24. Hasło, jakie przyświeca placówkom to „Zadbaj o lepszą przyszłość swojego dziecka”.


„Tęczowa Dolina” funkcjonuje od 2016 r., a od 2018 r. prowadzona jest przez firmę Euro-Edukator, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w edukacji przedszkolnej oraz opiece nad dziećmi do lat 3. Ponadto firma realizuje m.in. duże projekty szkoleniowe współfinansowane z funduszy unijnych, a także pozyskuje środki na rozwój własnej bazy. Dzięki dotacjom unijnych Euro-Edukator doposażył przedszkole i żłobek w Golinie w materiały dydaktyczne, zabawki, sprzęt RTV oraz rozbudował plac zabaw.


Tegoroczna oferta przedszkola i żłobka jest bardzo bogata, dzięki czemu dzieci mają możliwość zdobycia wielu ciekawych i przydatków w dalszej edukacji umiejętności. Za przystępną cenę Rodzic otrzyma nie tylko profesjonalną opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej, ale także wiele interesujących i inspirujących zajęć dodatkowych, jak:

  • zajęcia taneczne i muzyczne, które wyzwalają w dziecku emocje i wyobraźnię, kształtują poczucie rytmu i swobody ruchu, uczą współdziałania w grupie, wyrabiają pewność siebie i akceptację samego siebie;

  • zajęcia ruchowe, gimnastykę, rytmikę, które pozwalają na obserwację ew. zaburzeń słuchowo-ruchowych u dziecka, rozwijają małą i dużą motorykę, poprawiają kondycję ruchową oraz pobudzają wyobraźnię dźwiękową;

  • język angielski, którego nauczanie wspomaga rozwój kompetencji komunikacyjnej dziecka, przygotowuje je do pracy w grupie, rozwija wrażliwości i zdolności twórcze;

  • muzykoterapię, arteterapię, warsztaty kulinarne, artystyczne, plastyczne i techniczne, przyrodnicze, które mają na celu zaciekawienie dziecka, rozwijanie jego wyobraźni, kreatywności, twórczego myślenia, potencjału oraz wrażliwości;

  • raz na kwartał - występy teatrzyków oraz zabawy i warsztaty teatralne, które także rozwijają wyobraźnię dziecka, doskonalą mowę, płynność ruchów, zwiększają poczucie własnej wartości. Są jednocześnie okazją do wspaniałej zabawy, dającej wiele radości i satysfakcji.

Dla zainteresowanych Rodziców jest też oferta fakultatywnych płatnych zajęć: joga, lego, zumba, logopedia.


Dodatkowe atuty placówek to małe grupy, własny plac zabaw, kilkunastogodzinny czas pracy, tj. od godz. 06:00 rano do 18:00 wieczorem oraz posiłki przygotowywane pod okiem dietetyka we własnej kuchni. Dzieci w przedszkolu i żłobku otrzymują aż 4 posiłki (śniadanie, obiad 1 danie, obiad 2 danie podawane w odstępie ok. 1,5-godzinnym i podwieczorek). Posiłki są urozmaicone, dostosowane do potrzeb i zaleceń żywieniowych dzieci.


Teren placówek jest ogrodzony, bezpieczny i monitorowany. Każdy rodzic posiada własny kod umożliwiający wejście do budynku.

Czesne na rok szkolny wynosi 350 zł. /miesiąc za przedszkole oraz 950 zł. /miesiąc za żłobek. Dzienna stawka żywieniowa to 13 zł.


Jeszcze można zapisać dziecko na rok szkolny 2023 /24. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat placówek (ul. Liliowa 1, 62-590 Golina) oraz Pani Dyrektor Iwona Płocka (telefon: 607-559-152).


Artykuł sponsorowany

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page