top of page

Reklama

Zaczęli ogromną zmianę w swoim życiu

Cztery osoby pod okiem doświadczonych trenerów wystartowały w programie Kuźnia Charakteru. Uczestnicy przejdą zmianę wizualną, ale także mentalną. Akcja ma na celu na stałe zmienić nawyki uczestników na lepsze, zmienić podejście do życia i zaszczepić w nich aktywność fizyczną.


Akcja ruszyła 1 października. Ewa Grzelak, Barbara Michalak, Adam Chorbiński i Piotr Kusiołek diametralnie zmienią swoje życie, oczywiście na lepsze. - Będą oni pod okiem specjalistów z Kuźnia Sylwetki- trenerów oraz dietetyka. Uczestnicy będą mogli udać się również do gabinetu fizjoterapii czy studia masażu - wyjaśnił Bartosz Pluciński, pomysłodawca akcji.


- Przejdą zmianę wizualną ale także mentalną. Akcja ma na celu na stałe zmienić nawyki uczestników na lepsze, zmienić podejście do życia i zaszczepić w nich aktywność fizyczną. Sponsorzy i partnerzy akcji zapewnią naszym uczestnikom dodatkowe atrakcje jak i usługi podczas trwania projektu.


Na zakończenie uczestnicy przejdą metamorfozę wizualną pod okiem fryzjerów, kosmetyczek oraz dzięki wsparciu firm odzieżowych. Akcję zwieńczy uroczysta gala podsumowującą zmagania uczestników, która odbędzie się 13 stycznia na sali OSP w Golinie - poinformował nas Bartosz Pluciński.


Warto dodać, że cała akcja jest darmowa. O jej przebiegu będziemy informować na naszym portalu.

Zdj.: Bartosz PlucińskiOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page