top of page

Reklama

Z myślą o wiośnie i Wielkanocy

Wiosenno-wielkanocny projekt został zrealizowany w szkole podstawowej w Golinie.


- Na początku wszyscy z zaangażowaniem otwierali drzwi wiośnie. Ciekawy i kolorowy konkurs zaangażował uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Wiemy jednak, że ktoś złamał zasady dobrej i uczciwej zabawy związane z głosowaniem. Postanowiliśmy zatem, że nagrodzeni jednakowo zostaną wszyscy uczniowie.


Przy okazji próba fałszowania wyników wyłaniania zwycięzców okazała się dla nas wszystkich dobrą lekcją i przestrogą, jak z dystansem i rozwagą przyjmować internetowy przekaz.


Projektowi wiosenno-wielkanocnemu towarzyszyło również duchowe przeżycie

- przedstawienie pt. „Cud zmartwychwstania”, które obejrzeli dziś wszyscy uczniowie naszej szkoły.


W trakcie spotkań w klasach tworzono ciekawe pisanki, które potem zostały wyeksponowane na parapetach szkolnych. Zaś inteligencją i wiedzą można było zabłysnąć podczas quizu tematycznego. Dużo serca uczniowie wkładali ponadto w wykonanie kartek z życzeniami, które wysłane zostały do kolegów z innych szkół noszących imię Juliusza Słowackiego.


Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie podczas bogatego programu opisanego projektu. U nas zagościła już wiosna i świąteczny nastrój - poinformowała nas szkoła.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page