top of page

Reklama

Złożyli 150 pytań do Urzędu Miasta w Słupcy

Młodzi dla Słupcy złożyli dzisiaj (15 marca) w Urzędzie Miasta Słupcy 150 pytań dotyczących różnych sfer z życia miasta.


- Nie kandydujemy tylko po to, aby być biernymi uczestnikami życia społecznego. Chcemy być aktywnymi radnymi. W słupeckiej radzie miasta brakuje głosu młodego pokolenia. Dążymy do tego żeby to zmienić - powiedział na początku zwołanej konferencji Wojciech Zysk, jeden z kandydatów do miejskiej rady.


Potem Artur Nowak, kandydat na fotel burmistrza z ramienia komitetu, zaznaczył, że w mijającej kadencji połowa miejskich radnych nie złożyła ani jednej interpelacji. - Nie komentujemy i nie oceniamy tych działań. Przedstawiamy jedyne statystyki. By być obiektywnym, warto podkreślić, że obecnie liderem złożonych zapytań jest radny Marcin Pietrzykowski, który złożył ich 35 - mówił.


Jak powiedzieli, pytania zebrali od mieszkańców Słupcy. Dotyczą one m.in. remontów dróg, chodników, planów rozwoju miasta. Łącznie zebrało się ich 150. Całą konferencję możecie obejrzeć na naszym facebookowym profilu.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page