top of page

Reklama

Wyróżnili najaktywniejszych czytelników

Trwa Tydzień Bibliotek. Z tej okazji słupecka książnica wyróżniła najaktywniejszych czytelników.


- Wybór Najaktywniejszego Czytelnika to jeden z najważniejszych konkursów w roku, bo pokazuje kondycję czytelnictwa i jednocześnie wiele mówi nam o sensie naszej pracy. Cieszymy się, że w dobie komputerów, tabletów i nowych technologii są miłośnicy książek, którzy chętnie sięgają po zasoby biblioteczne.


Jesteśmy niezmiernie dumne z tego, że możemy w pełni służyć użytkownikom tak, aby rozwijali swoje pasje czytelnicze, kształcąc przy tym kolejne pokolenia świadomych czytelników i odbiorców kultury oraz, że jako instytucja kultury jesteśmy integralną częścią lokalnej społeczności - czytamy na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy.


Burmistrz Michał Pyrzyk i dyrektor placówki Anna Karpińska wręczyli najaktywniejszych czytelnikom tytuł Bibliofil 2022. W wypożyczalni dla dorosłych największą ilością przeczytanych książek może pochwalić się Stanisława Anna Szrama i Anna Głowacka. W oddziale dla dzieci i młodzieży tytuł Bibliofila Roku 2022 zdobyli: Gabriela Małyszko, Szymon Kanapa, Mateusz Kanapa, Adam Dopierała oraz Piotr Dopierała.

Zdjęcie: MiPBP w Słupcy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page