top of page

Reklama

Wyróżnienie dla zespołu teatralnego ,,Gwiazdy" z Trąbczyna

Na 44 Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych w Kłodawie uczniowie ze szkoły podstawowej w Trąbczynie otrzymali wyróżnienie (30.03).


Konfrontacje Teatrów Dziecięcych ,,Przestrzenie Wyobraźni" organizowane są przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Przegląd został w tym roku rozszerzony na całą Wielkopolskę. 30 marca do rywalizacji zgłosiło się 8 zespołów, między innymi zespół teatralny ,,Gwiazdy" ze szkoły podstawowej w Trąbczynie. Opiekunami grupy jest Małgorzata Swędrowska i Katarzyna Kulterman.


Tegoroczne przedstawienia oceniała komisja artystyczna w składzie: Katarzyna Pawłowska -aktorka, reżyserka z teatru Porywacze Ciał z Poznania, Justyna Rogowska - pedagog teatru z Teatru Lalek Arlekin w Łodzi, Krystian Weber - muzyk z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Zespół teatralny z Trąbczyna wystąpił na deskach sceny w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie z przedstawieniem "Wyprawa piratów", za które otrzymałw yróżnienie. Komisji szczególnie podobała się choreografia i współpraca zespołowa w przedstawieniu. Dodatkowo nagrodę indywidualną - aktorską otrzymała Zuzia Leszczyńska.


To była prawdziwa uczta teatralna pełna emocji, cudownych ludzi i pozytywnej energii. Wrócimy tam za rok z nowym przedstawieniem.


Katarzyna Kulterman


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page