top of page

Reklama

Wycieczka młodych strażaków z Goliny

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Golina wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce do gminy Wilczyn (12.09).


- Skorzystaliśmy z zaproszenia naszej zaprzyjaźnionej jednostki OSP Wilczyn i udaliśmy się na pełną przygód wycieczkę. Na początek zostaliśmy oprowadzeni po Skansenie Archeologicznym w Mrówkach gdzie poznaliśmy lokalną historię oraz zobaczyliśmy jak zamieszkiwała kiedyś tutejsza ludność.


Następnie czekał na nas długi spacer po lesie z różnymi zadaniami po drodze, dla ochłody jedliśmy lody i mogliśmy schłodzić się w jeziorze. Kolejny etap to przejażdżka super terenowym samochodem OSP do remizy, gdzie czekały na nas liczne atrakcje takie jak wspólne ognisko, zabawy, gry w piłkę nożną oraz siatkówkę czy poznawanie remizy.


Wycieczka przeszła nasze oczekiwania za co bardzo dziękujemy całej jednostce oraz wszystkim druhom z MDP oraz DDP OSP Wilczyn. Cieszymy się ze wspólnej integracji i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, tym razem zapraszamy naszych przyjaciół do Goliny - poinformowała OSP Golina.

Zdjęcia: OSP Golina

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page