top of page

Reklama

Wybrali najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

Jeszcze przed Świętami w Szkole Podstawowej im. Józefa Wiktora Janika w Koszutach odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod nazwą ,,My Christmas Card".


Był on przeznaczony dla uczniów z klas IV-VIII i polegał na wykonaniu pracy plastyczno-językowej w formie kartki świątecznej w języku angielskim. Jak podaje placówka oświatowa z Koszut, celem konkursu było rozwijanie zainteresowań językiem obcym, popularyzowanie tradycji świątecznych krajów anglojęzycznych oraz doskonalenie umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim.


- Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. 17 uczniów z klas IV-VIII wzięło udział w konkursie oraz wykonało przepiękne kartki bożonarodzeniowe. Prace cechowały się niezwykłą starannością oraz poprawnością językową - czytamy na stronie szkoły.


Najładniejszą kartkę świąteczną wykonała Gabriela Wesołowska z klasy IV. Drugie miejsce przypadło Hannie Matuszewskiej z klasy IV, a podium zamknęła Agata Gurga z kl. VI. Wyróżniono także prace: Majki Adamczyk, Michaliny Andrzejewskiej, Klaudii Marciniak, Marceliny Pilarczyk i Pawła Strzelczyka.

Zdjęcie: SP Koszuty

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page