top of page

Reklama

,,Wszyscy ślą gratulacje, ale im jest potrzebna realna pomoc"

5 stycznia na świat przyszły pierwsze trojaczki w historii gminy Golina. Wiele osób śle gratulacje, ale jak podkreślą bliscy rodziny, gdzie urodziły się dzieci, potrzebna im będzie pomoc materialna i finansowa.


Wiktoria (1600g), Nikola (1100g) i Gabrysia (1600g) przyszły na świat 5 stycznia w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Są to pierwsze w historii gminy Golina i sołectwa Przyjma trojaczki. Z racji, że dziewczynki urodziły się w 31. tygodniu ciąży to najbliższy miesiąc spędzą w szpitalu.


Pani Katarzyna i jej mąż wychowują już 11-letnią córeczkę. Teraz dołączy do nich jeszcze trójeczka dziewczynek. Jak powiedziała nam pani Katarzyna, po porodzie czuje się dobrze. Z Wiktorią, Nikolą i Gabrysią też jest już wszystko w porządku.


Teraz ich rodzina musi przygotować się do ich przybycia do domu. Nie posiadają dużego metrażu. W domu trwa obecnie remont. Będą potrzebne m.in. łóżeczka, wózki dla trojaczków.


Możliwe, że w najbliższym czasie na jakimś portalu ruszy zbiórka pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy. Jeżeli ktoś chce zaoferować jakąś pomoc to może skontaktować się z naszą redakcją w wiadomości prywatnej na naszych mediach społecznościowych, telefonicznie lub mailowo. Nasze dane kontaktowe znajdują się w zakładce ,,Kontakt".


Zapytaliśmy się w urzędzie miejskim, czy planowana jest jakaś wyprawka, bądź inna forma pomocy dla rodziny z Przyjmy. - Na tę chwilę trudno jest mi powiedzieć. Jesteśmy w trakcie ustalania. Maluszki są jeszcze w szpitalu, więc mamy czas. Cieszy nas ten fakt, że mamy pierwsze w historii trojaczki, i że dziewczynki są zdrowe. Niech rodzina ochłonie, dzieci wrócą do domu i będziemy myśleć - powiedziała Anna Paszek, sekretarz gminy.

Zdjęcia z archiwum prywatnego


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page