top of page

Reklama

,,Wspaniały to był dla mnie początek sezonu"

Wielki powrót Rafała Frydrychowicza. W miniony weekend kulturysta z naszego powiatu zdobył aż sześć złotych medali.


- To były udane zawody dla mnie. Zdobyłem tytuł Mistrza Polski w kategorii Classic Physique Open Class D, Men’s Classic Physique Novice D oraz Men’s Classic Physique Masters 40+.


Później spotkali się zwycięzcy wszystkich kategorii. Tutaj również okazałem się najlepszy. Zostałem zwycięzcą zwycięzców w Classic Physique Open Overal.


Wziąłem także udział w międzyfederacyjnych zawodach Słodkiewicz Classic. Tam także zdobyłem złoto w kat. seniorów powyżej 178 cm i Classic Physique Masters.


Wspaniały to był dla mnie początek sezonu. Dla mnie najważniejsze było to, że po trzech latach wróciłem na scenę i byłem znacznie cięższy, z większą masą mięśniową i przede wszystkim z formą jaką jeszcze nie miałem. To było dla mnie najważniejsze, aby wnieść jak najlepszą sylwetkę na scenę i to mi się udało - powiedział nam Rafał Frydrychowicz.


23 września wystartuje w Arnold Classic w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Zawody są organizowane przez samego Arnolda Schwarzennegera. - Tam być może będę nawet walczył tytuł Karty Pro Zawodnika Profesjonalnego. Po tych zawodach będę leciał do Rzymu na najbardziej prestiżowe zawody federacji NPC. Mam zamiar zaprezentować się tam jak najlepiej - zapowiedział Rafał Frydrychowicz.

W miniony weekend Rafał Frydrychowicz zdobył sześć złotych medali, w tym dwa w zawodach Słodkiewicz Classic; zdj. z arch. prywatnego

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page