top of page

REKLAMA

Wilki ,,rozgryzły" słupczan. Siatkarze z Wilczyna lepsi w derbach regionu

0:3 w setach zakończyło się derbowe spotkanie między SPS-em Słupca, a Wilkami Wilczyn.


W starciu obu ekip zawsze towarzyszą ogromne emocje, nie inaczej było i tym razem. - LUKS Wilki Wilczyn były dziś zdecydowanie lepsze, a w naszych szeregach zabrakło mocy ofensywnej.


W tym dniu widać było niestety pewne braki kadrowe i małe pole manewru jeśli chodzi o zmiany, ale w tak długim sezonie każdej drużynie na pewnym etapie takie komplikacje się zdarzą i nie tym będziemy się usprawiedliwiać.


Dziękujemy za wypełnienie hali tak fanom gości jak i naszym, szkoda tylko, że nie daliśmy dziś z siebie więcej. Drużynie gości dziękujemy za walkę i gratulujemy, małe spięcia pod siatką, które zawsze się zdarzają na pewno sobie wybaczymy i cóż - do zobaczenia w Wilczynie - poinformował słupecki klub tuż po spotkaniu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości 0:3 w setach (20:25; 27:29; 17:25).


Wilki tym zwycięstwem zajęły miejsce słupczan i zajmują obecnie drugie miejsce w grupie pierwszej II ligi. SPS plasuje się obecnie na trzeciej pozycji. Za tydzień podopieczni Tomasza Robaka zmierzą się na wyjeździe ze Stoczniowcem Politechniką Gdańską.

Zdj.: LUKS Wilki Wilczyn

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page