top of page

Reklama

Wiemy co dalej z McDonald`s w Słupcy

Starosta Jacek Bartkowiak podpisał zgodę na budowę dla restauracji McDonald’s (27.07).


Na początku kwietnia informowaliśmy, że ma powstać pierwsza w powiecie słupeckim restauracja McDonald`s. Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Słupcy miało miejsce oficjalne podpisanie zgody na budowę lokalu. Tym samym inwestorzy mogą już rozpocząć pracę nad stworzeniem tego punktu gastronomicznego, który będzie zlokalizowany na dojeździe do Słupcy od strony Strzałkowa.


Spółka McDonald’s złożyła już w słupeckim starostwie wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania zezwolenia na budowę. - Po analizie dokumentacji i złożonych przez wnioskodawcę uzupełnieniach nie ma żadnych przeszkód prawnych, by zgoda przez starostę słupeckiego Jacka Bartkowiaka została wydana. Termin wydanej decyzji warunkowany był przede wszystkim wyznaczeniem bezpiecznego dojazdu do obiektu restauracyjnego - przekazuje powiat słupecki.


Przedstawiony projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany zostały skrupulatnie dostosowane do wymogów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Tym samym, już niebawem na terenie naszego powiatu swoją restaurację otworzy jedna z najpopularniejszych marek gastronomicznych na świecie.

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Słupcy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page