top of page

Reklama

Wielkanocne warsztaty z Biblioteką Publiczną Gminy Słupca

Święta Wielkanocne to nie tylko okazja do radosnego świętowania, ale również czas kreatywnego wyrażania się poprzez rękodzieło. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Gminy Słupca zorganizowała specjalne warsztaty.


- Warsztaty wielkanocne zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem w naszej społeczności. Ich popularność stanowi potwierdzenie, że kreatywność i sztuka są nieodłączną częścią naszego życia, a święta mogą być doskonałą okazją do odkrywania i wyrażania własnych talentów. Biblioteka Publiczna Gminy Słupca w Cieninie Zabornym oraz filia w Młodojewie z myślą o naszych mieszkańcach zorganizowały cykl warsztatów rękodzielniczych.


W trakcie zajęć, uczestnicy mieli okazję zgłębiać tajniki tworzenia wspaniałych, wielkanocnych wianków, jaj z masy papierowej w doniczce oraz girlandy wielkanocnej poznając sztukę harmonijnego łączenia różnorodnych elementów: jajeczek, bazi, piórek, kwiatów oraz kolorowych wstążek.


W efekcie końcowym prace uczestników były nie tylko wyjątkowe, ale również wyrażały ich indywidualny styl i wrażliwość artystyczną. Był to pracowity czas wypełniony intensywną nauką praktycznych umiejętności, inspirującymi doświadczeniami, twórczymi aktywnościami i zrealizowanymi pomysłami.


Na każdych zajęciach nawiązywaliśmy do tradycji wielkanocnych, więc już czujemy tę radość budzącą się w sercu na myśl o zbliżających się świętach. Mamy nadzieję, że nasi uczestnicy także! Dziękujemy wszystkim odbiorcom za udział oraz wspólnie spędzony czas. Życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych radości Świąt Wielkanocnych - przekazała nam Monika Paszek, dyrektor biblioteki.

Zdjęcia: biblioteka


Comments


bottom of page