top of page

Reklama

W sobotę SPS czekają derby

Starcie SPSu Słupca z Wilkami Wilczyn to jedno z ciekawszych spotkań zbliżającego się sportowego weekendu.


W Wilczynie czekają nas siatkarskie derby w II lidze. Tamtejsze Wilki podejmą słupecki SPS. Obie ekipy mają tyle samo punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli. W poprzednim starciu tych klubów, górą były Wilki, które pewnie ograły słupczan 3:0. Derbowe spotkanie zawsze niesie ze sobą sporo emocji i na pewno w sobotę będzie podobnie. Początek spotkania o godz. 19:00.


Piłkarze Łukasza Kubzdyna cały czas czekają na pierwsze punkty w rundzie wiosennej. W dwóch poprzednich spotkaniach SKP przegrało 1:0. W najbliższy weekend nie grają, ponieważ Victoria Skarszew wycofała się z rozgrywek, a to ona miała być rywalem słupeckiego zespołu. Słupczanie do gry wrócą w Wielką Sobotę, gdzie w Piaskach zmierzą się z tamtejszą Koroną.


W ten weekend domowe spotkanie gra Polanin Strzałkowo i Polonia Golina. Ekipy z naszego regionu, które na co dzień grają w V lidze, w zeszłym tygodniu rozegrały bezpośrednie spotkanie. W Golinie padł remis 2:2. Teraz Polanin u siebie podejmie Przemysława Poznań (1 kwietnia, godz. 16), a Polonia zmierzy się z GKSem Dopiewo (1 kwietnia, godz. 16).


W sobotę o 16:00 grają również Czarni Ostrowite. Na wyjeździe zmierzą się Tulisią Tuliszków. Z kolei w niedzielę ZKS Orły Zagórów pojadą do Wilczyna, gdzie czeka ich spotkanie z tamtejszymi Wilkami. W ten weekend wraca również klasa B, w której gra Hetman Orchowo. Klub jednak swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegra 8 kwietnia z zespołem Błękitni Psary Polskie.


Przed Hagardem Strzałkowo ostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. W sobotę o godz. 18:15 rozpoczną spotkanie z Moto Jelsz Oława.


Dzisiaj (31 marca) będzie rozegrana druga kolejka Słupeckiej Ligi Orlika. Przypomnijmy, że po pierwszej kolejce liderem jest aktualny mistrz - Quźnia Talentu, która teraz zagra z Meblami Mikołajczyk. Przed tym czeka nas jeszcze spotkanie FC Wisconsin ze Skarboszewem i mecz Pawlo Team z Jóźwiakiem Słupca. Ostatnie starcie w drugiej kolejce jest pomiędzy Spartą Lądek a Leniami Zagórów.

Zdjęcie z archiwum


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Comments


bottom of page