W Przybrodzinie powalczą o awans na Mistrzostwa Polski
- Hubert Graczyk

- 18 maj
- 1 minut(y) czytania
Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Grand Prix w siatkówce plażowej mężczyzn zostanie rozegrany w pierwszy weekend czerwca w Przybrodzinie.
Szczegóły wydarzenia na poniższym plakacie.

Grafika: organizator






