top of page

Reklama

W naszym regionie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o skłonności pedofilskie

Konińscy policjanci zatrzymali wczoraj (29.12) w godzinach wieczornych w Skulsku 53-letniego mężczyznę podejrzanego o skłonności pedofilskie.


Zatrzymany od kilku miesięcy korespondował z ,,wirtualnymi dziećmi". Tak naprawdę były to wabiki z Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili. 53-latek miał wysyłać swoje nagie zdjęcia, a także filmy pornograficzne.


- Zapraszał je do siebie na wakacje. Opowiadał dzieciom co by z nimi robił, gdy będą sam na sam. Mistrz manipulacji! Obiecał dziewczynce wymarzonego pieska (o imieniu.. Alex), po czym poprosił ją o wysłanie nagich zdjęć! Chwilę przed spotkaniem z łowcami opisywał szczegóły, dotyczące odbywania stosunku płciowego z 11-latką. Często podkreślał o konieczności zachowania dyskrecji, świadomy odpowiedzialności karnej - przekazują wolontariusze z fundacji.


Przy współpracy konińskiej policji i łowców pedofili 53-latek został zatrzymany. Zabezpieczono jego laptop i telefon. - Czekamy teraz na decyzję prokuratury - przekazał asp. Sebastian Wiśniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie.

Zdjęcie poglądowe

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page