top of page

REKLAMA

W Kotuni przywitali wiosnę

Pierwszy Dzień Wiosny uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotuni zorganizowały Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kotuni oraz Rada Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni (21.03).


W szkole podstawowej uczniowie wraz z nauczycielami zostali na chwilkę ,,porwani’’ z lekcji przez Radę Rodziców, aby w holu szkoły uroczyście powitać Wiosnę. Panie przebrane w kolorowe stroje wraz z uczniami zatańczył i zaśpiewały piosenki po czym poczęstowały ufundowanymi przez Rade Rodziców słodkościami. Uczniowie oczywiście pod okiem nauczycieli wrócili do zajęć lekcyjnych jednak nie ukrywali, że taki słodko – muzyczny przerywnik w czasie lekcji w tym wyjątkowym dniu był potrzebny.


Natomiast w przedszkolu z okazji dnia wiosny dzieci, aby podkreślić charakter tego dnia przyszły ubrane w kolory wiosny. Świętowanie przedszkolaki zaczęły od wiosennego powitania przez radę rodziców, która również ufundowała i przygotowała dla przedszkolaków prezenty kolorowanki oraz pisaki. Dzieci również udały się na wiosenny spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.


Dyrekcja oraz grono pedagogiczne dziękuję przedstawicielkom Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Kotuni Paniom Sylwii Drzewieckiej, Beacie Diakowskiej, Kindze Drzewieckiej, Iwonie Wałowskiej oraz Rady Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni w osobach Julia Bagrowska, Dominika Majewska, Paulina Guźniczak za odwiedziny, słodkości, upominki i poświęcony czas.


Uśmiechy i radość dzieci bezcenna co można zauważyć w naszej fotorelacji.


AGA


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page