top of page

Reklama

W Koszutach z radością powitali nowy rok szkolny

W sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Józefa Wiktora Janika w Koszutach rozpoczął się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego (04.09).


- Pani dyrektor Agata Kopczyńska powitała zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników oraz zaproszonych gości. Gorące słowa skierowała w stronę pierwszoklasistów życząc im pomyślności w wypełnianiu obowiązków szkolnych, a wszystkim uczniom powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Pracownikom szkoły życzyła satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów. W swoim wystąpieniu pani dyrektor wspomniała o pierwszym września 1939 roku.


Pani Dyrektor przekazała życzenia na nowy rok szkolny od Ministra Edukacji Narodowej Pana Przemysława Czarnka. Dyrektor CUW w Słupcy pani Jarosława Kobos wręczyła uczniom stypendia Wójta Gminy Słupca za rok szkolny 2022/2023. Stypendium naukowe otrzymali: Iga Konieczka, Jan Strugliński, Agata Gurgas, Majka Adamczyk. Stypendium sportowe – Dominika Waszak, Agata Gurgas, Zuzanna Mrugalska, Majka Adamczyk. Stypendium artystyczne – Agata Gurgas, Wiktoria Krajewska, Magdalena Pilarczyk, Julia Włodarczyk.


Pani Jarosława Kobos pogratulowała nagrodzonym i życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Na zakończenie zespół wokalny pod kierunkiem pana Andrzeja Rydzewskiego pożegnał wakacje piosenką ,,Pożegnanie lata”, po czym uczniowie udali się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami - czytamy na stronie szkoły.

Zdjęcia: SP Koszuty

Comments


bottom of page