top of page

Reklama

Wędkarze z Koła nr 14 Mostostal rozpoczęli sezon. Mistrzem został Józef Dybala

Nad zbiornikiem Szybskim w Pyzdrach odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody wędkarskie Koła nr 14 Mostostal. Wędkarze walczyli o tytuł Mistrza Koła. Najlepszy okazał się Józef Dybala.


W minioną niedzielę (5 maja) odbyły się pierwsze zawody Koła nr 14 Mostostal Słupca w tym sezonie. Wędkarze z regionu spotkali się nad zbiornikiem Szybskim w Pyzdrach. Sezon rozpoczęli tradycyjnie od walki o tytuł Mistrza Koła.


W rywalizacji wzięło udział łącznie 28 wędkarzy (26 dorosłych i 2 juniorów). Zawody trwały 4 godziny. Po tym czasie sędzia główny - Ryszard Jóźwiak przystąpił do ważenia złowionych ryb. Po analizie wyników okazało się że, tytuł Mistrza Koła przypadł w udziale Józefowi Dybale. Złowił 49 ryb o łącznej masie 7235 g.


Drugi był Mateusz Leszczyński, który wyłowił 47 ryb, które razem ważyły 7115 g. Podium zamknął Michał Frąckowiak. Złowił 53 ryby o masie łącznej 7045 g. Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli – Olgierd Nowicki, Jan Krawczyński, Krzysztof Płatek, Marcin Frąckowiak, Józef Baranowski, Stefan Frąckowiak i Sławomir Wojtkowiak. W kategorii juniorów zwyciężył Cyprian Wydra przed Jakubem Plucińskim.

Zdjęcia: Olgierd Nowicki

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page