top of page

Reklama

Wędkarze podsumowali miniony rok

Członkowie Koła PZW nr 14 Mostostal spotkali się dzisiaj (16 grudnia), aby podsumować minione dwanaście miesięcy.


- Frekwencja na zebraniu sprawozdawczym była wysoka - na liście obecności podpisało się prawie 30% zrzeszonych osób w Kole. Jest to najwyższa frekwencja procentowa w całym okręgu konińskim. Tradycyjnie poszczególne jednostki Koła przedstawiły sprawozdania ze swojej działalności w roku 2023 oraz plany na nadchodzący rok.


Podczas zebrania był czas na rozdanie wyróżnień. W klasyfikacji generalnej zawodów w 2023

pierwsza trójka to: I miejsce ex aequo - Sławomir Wojtkowiak i Krzysztof Płatek, III miejsce Krzysztof Bachorski. Członkowie naszego Koła również otrzymali odznaczenia Polskiego Związku Wędkarskiego: Za wieloletnią wzorową działalność na rzecz Koła najwyższe odznaczenie PZW czyli Złotą Odznakę z Wieńcami otrzymał Józef Trzeszczyński. W tym miejscu w imieniu wszystkich Członków Koła nr 14 Mostostal jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować Kol. Józefowi Trzeszczyńskiemu za wieloletni wkład w życie naszego Koła. Dziękujemy!


Kolejnym z wyróżnień był medal za zasługi dla wędkarstwa konińskiego – otrzymał go Krzysztof Płatek – Wiceprezes Koła. W zebraniu uczestniczył opiekun naszego Koła z ramienia Okręgu Konińskiego Kol. Roman Kwitowski, który odpowiadał na pytania dt. działalności Okręgu. Zebranie przebiegło zgodnie z porządkiem przedstawionym na rozpoczęciu w koleżeńskiej atmosferze.


Wszystkim aktywnym Członkom Koła PZW nr 14 Mostostal dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie. Pozostałych zachęcam do uczestnictwa w organizowanych inicjatywach. Zapraszamy również osoby nowe do zapisów do naszego Koła.


W imieniu społeczności Koła nr 14 Mostostal Słupca życzę wszystkim mieszkańcom Słupcy i okolic oraz wszystkim sympatykom naszego Koła i wędkarstwa dużo zdrowia, sukcesów i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2024. Pozdrowienia - przekazał Olgierd Nowicki, Prezes Koła nr 14 Mostostal.

Zdjęcia: Koło nr 14 Mostostal

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page