top of page

Reklama

Wójt Mateusz Wojciechowski w strukturach Bezpartyjnych Samorządowców. Ma być ,,jedynką” do sejmu

Wójt Gminy Ostrowite, Mateusz Wojciechowski został koordynatorem struktur Bezpartyjnych Samorządowców okręgu wyborczego do Sejmu RP nr 37. Tym samym będzie ,,jedynką” w zbliżających się wyborach parlamentarnych.


Wybory do sejmu i senatu zbliżają się wielkimi krokami. Chociaż ich data nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona to politycy już walczą o wyborców. Niektóre ugrupowania już odsłaniają swoje listy wyborcze. Tak zrobili m.in. Bezpartyjni Samorządowcy. W okręgu wyborczym do Sejmu RP nr 37, który obejmuje powiat słupecki, koniński, wrzesiński, gnieźnieński, średzki, śremski, kolski, turecki oraz miasto Konin ,,jedynką” będzie Wójt Gminy Ostrowite – Mateusz Wojciechowski.


Ugrupowanie liczy nawet na ponad dziesięcioprocentowe poparcie. - Zrobiliśmy badania, które wyraźnie pokazują, że istnieje zapotrzebowanie na ugrupowanie stabilizujące jedną czy drugą stronę. Rzeczywistość nie może być przywłaszczana. Chcemy powalczyć o normalną, spokojną Polskę, bo nam ona przysługuje. Nie chcemy żyć ciągle w konfliktach. To szybkie budowanie elektoratu na negatywnych emocjach. Potem ta polaryzacja trwa przez lata – czytamy w nadesłanym komunikacie prasowym


- W ramach przygotowań do wyborów, rozbudowujemy nasze struktury w całym kraju, zarówno do sejmu jak i senatu. Jeżeli wśród czytelników są jeszcze osoby, które mają aspiracje polityczne, myślą podobnie, chcą zacząć działać w lokalnej polityce, a może są zainteresowani wyborami parlamentarnymi, mogą działać razem z nami! Dołączyć do drużyny Bezpartyjnych Samorządowców i razem zmieniać Polskę – zachęcają.

Zdjęcie z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page