top of page

Reklama

Wójt Artur Miętkiewicz będzie ubiegał się o reelekcję. Przedstawił również kandydatów do Rady Gminy Lądek

Obecny Wójt Gminy Lądek - Artur Miętkiewicz zapowiedział, że będzie ubiegał się o reelekcję. Przedstawił również kandydatów ze swojego komitetu do gminnej rady.


- Drodzy wyborcy, mieszkańcy Gminy Lądek, wczoraj zarejestrowaliśmy kandydatów na radnych we wszystkich okręgach wyborczych. Tym samym będę kandydować na kolejną kadencję Wójta Gminy Lądek.


Samorządność polega na tym, aby realizować potrzeby i cele większości, a większość to My mieszkańcy gminy Lądek. Zamierzam więc przez kolejne lata realizować wszelkie zadania i pomysły w myśl hasła mojego komitetu wyborczego wyborców Artura Miętkiewicza ,,Nasza lepsza przyszłość".


Obecny urząd starałem się administrować na zasadzie dialogu i współpracy z mieszkańcami, pracownikami i sołtysami. Dążę do konstruktywnego rozwiązywania problemów. Jako priorytet traktuje działania zmierzające do poprawy infrastruktury drogowej, rozwoju bazy edukacyjnej, sportowej i kulturalnej, realizacji potrzeb mieszkaniowych oraz podstawowych potrzeb zdrowotnych i socjalnych. Kieruję się zasadą dbałości o finanse gminy, jak również przystępną politykę podatkową. Zabiegam o inwestycje, fundusze zewnętrzne i uczestnictwo w programach rządowych.


Staram się uczestniczyć w większości konferencji i spotkań organizowanych przez stowarzyszenia i związki do których należy gmina Lądek. Jestem obecny na posiedzeniach podkomitetu ds Wielkopolski Wschodniej. Dobrze jest posłuchać co robią i mówią inne samorządy, specjaliści, wykładowcy a następnie powielać dobre przykłady w naszej gminie.


7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe, zapraszam Wszystkich mieszkańców do urn wyborczych, by oddali swój głos pozwalający rozwijać gminę Lądek.Pamiętajcie, że każdy wasz głos jest ważny, kiedy chodzi o losy naszej małej ojczyzny - napisał Artur Miętkiewicz.


Z jego komitetu o mandat radnego powalczą: Ewa Paszek, Przemysław Różański, Katarzyna Wojewoda, Agnieszka Herudzińska, Jacek Kujawa, Tomasz Kaszuba, Adam Szygenda, Małgorzata Olaszek, Ewa Wiechocińska, Zbigniew Nowak, Waldemar Błaszczak, Barbara Siwek, Adam Brodziak, Bogdan Kaczmarek i Małgorzata Marciniak.

Grafiki: KWW Artura Miętkiewicza


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page