top of page

Reklama

Urszula Radosiewicz powołana na dyrektorkę słupeckiego LO

Zarząd Powiatu Słupeckiego podjął wczoraj (29 marca) dwie uchwały, które sankcjonują procedurę wyboru dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Słupcy.


Placówkę prowadzi Urszula Radosiewicz. Pierwsza uchwała dotyczyła zatwierdzenia konkursu, drugą zarząd powierzył Urszuli Radosiewicz stanowisko dyrektora LO. Nowa dyrektor jest nauczycielem matematyki. W 1998 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku matematyka i uzyskała kwalifikacje pedagogiczne do nauczania matematyki i informatyki.


Ze słupeckim Ogólniakiem związana jest od 1999 r. Wcześniej uczyła przedmiotu w szkole podstawowej w Strzałkowie. W trakcie pracy zawodowej ukończyła również studia podyplomowe z organizacji i zarządzania oświatą oraz z edukacji informatycznej dla szkolnych koordynatorów technologii informacyjnej.


Od 2014 do 2022 roku była wicedyrektorem słupeckiego Liceum Ogólnokształcącego, a następnie p.o. dyrektora. Doświadczenie zawodowe Urszuli Radosiewicz to także zasiadanie w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu oraz Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy Wojewodzie Wielkopolskim w latach 2011-2019. W ostatnich latach uczestniczyła w ponad czterdziestu formach doskonalenia zawodowego.


Uchwałą Zarządu Powiatu Słupeckiego, stanowisko dyrektora powierzone zostało na okres pięciu lat.

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Comentarios


bottom of page