top of page

Reklama

Uczniowie z Trąbczyna wśród najlepszych w unihokeju

Na hali sportowej w Brudzewie (pow. turecki) odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (08.11). W rozgrywkach drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Trąbczynie.


W turnieju wzięli udział zwycięzcy z powiatów: konińskiego, słupeckiego, kolskiego, tureckiego oraz Miasta Konin. Nasz powiat reprezentowali uczniowie z Trąbczyna w składzie: Łukasz Bryk, Sebastian Gałdecki, Igor Grabara, Hubert Kałmucki, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Mikołaj Musiałowski, Patryk Szambelan, Miłosz Szczepaniak, Wiktor Widerowski, Patryk Żelek. Opiekunem zespołu był Roman Bartłomiejczak.


- Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużynami SP Malanów (zwycięstwo 1:0) i SP Rychwał (remis 3:3). W półfinale po zaciętym meczu wygraliśmy po rzutach karnych z SP nr 9 Konin 1:0. W finale zmierzyliśmy się z bardzo silną ekipą SP Przykona. Mimo ambitnej walki musieliśmy uznać wyższość rywali. Tym samym nasza drużyna zajęła bardzo dobre II miejsce w rozgrywkach - przekazał nam Michał Rek ze SP w Trąbczynie.

Zdjęcie: SP Trąbczyn


Comments


bottom of page