top of page

Reklama

Tylko SKP i Polanin grają dalej. Znamy rozstrzygnięcia w 1/16 Strefowego Pucharu Polski

W tygodniu rozegrano mecze w ramach 1/16 Pucharu Polski Strefy Konińskiej. Na tym etapie rozgrywek grało kilka drużyn z naszego regionu, jednak tylko piłkarzom ze Słupcy i Strzałkowa udało się awansować dalej.


W Orchowie kibice mogli obejrzeć derby powiatu słupeckiego. Miejscowy Hetman (B klasa) podejmował SKP Słupca (V liga). Nieznacznie lepsi okazali się podopieczni Łukasza Kubzdyla, którzy wygrali 3:2. Dla gości dwie bramki strzelił Daniel Bartkowiak. Na listę strzelców zapisał się również Aleksander Rybarczyk. Z kolei dla Hetmana gola zdobył Szymon Rezulak i Mikołaj Tomczak. W kolejnej rundzie SKP zagra z Kosynierem Sokołowo (A klasa).


Awans do 1/8 finału wywalczył również Polanin Strzałkowo (V liga), który na wyjeździe wygrał 2:0 z Turem Turek (klasa okręgowa). W tym spotkaniu bramkę zdobył Oskar Pietrzak i Norbert Lorenck. W kolejnej rundzie gracze Jakuba Dębowskiego zmierzą się z Górnikiem Kłodawą (A klasa), który po walkowerze wygrał z Orłami Zagórów (klasa okręgowa).


Poza pucharem jest także Polonia Golina (V liga). Gracze Przemysława Skibiszewskiego przegrali po rzutach karnych z Tulisią Tuliszków (klasa okręgowa). W regulaminowym czasie gry było 1:1. Dla Polonii strzelił Sebastian Purczyński. Do następnej rundy, dzięki wolnemu losowi, awansowali Czarni Ostrowite.


Mecze 1/8 finału zaplanowano na 27 września (środa). SKP i Polanin zagrają na wyjeździe. Czarni Ostrowite u siebie podejmą Wartę Dobrów (klasa okręgowa). Godziny meczów nie są jeszcze znane.

Zdjęcie poglądoweOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page