top of page

Reklama

Tylko Polanin ze zwycięstwem - raport z piłkarskich boisk

Polanin Strzałkowo jako jedyna męska drużyna z naszego powiatu wygrała w miniony weekend w ligowych rozgrywkach piłkarskich.


Drużyna prowadzona przez Wojciecha Henke podejmowała u siebie Płomień Przyprostynia. Już w pierwszej połowie Polanin wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po golu Sebastiana Kułagi i Norberta Lorenckiego. Rywale zdołali zdobyć tylko bramkę kontaktową w 70. minucie. W końcówce drużyna ze Strzałkowa nie wykorzystała jeszcze rzutu karnego. Jedenastkę zmarnował Oskar Pietrzak.


Polanin Strzałkowo zajmuje obecnie dziewiątą pozycję w tabeli V ligi z dorobkiem 28 pkt. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć na wyjeździe z rozpędzonym Górnikiem Konin (22.04 - 17:00).


SKP nadal bez zwycięstwa na rundę wiosenną. Co prawda gracze Łukasza Kubzdyla zdobyli trzy punkty, ale po walkowerze z Victorią Skarszew, która wycofała się z rozgrywek. Teraz u siebie słupecka drużyna przegrała 0:4 z Lipnem Stęszew. Słupczanie zajmują przedostatnie miejsce w IV lidze. Teraz na wyjeździe zagrają z Noteć Czarnków (22.04 - 16:00).


Nie udany weekend mają również za sobą nasze ekipy z klasy okręgowej. Zarówno Orły jak i Czarni grali na wyjeździe. Drużyna Roberta Sarnowskiego została rozniesiona przez lidera ze Ślesina aż 6:1. Jedyną bramkę dla Orłów zdobył Eryk Kopaczewski. Z kolei Czarni Ostrowite przegrali 1:0 z Wartą Dobrów. W klasie B Hetman Orchowo u siebie uległ 1;5 z Zjednoczonymi Września.

Zdjęcie z archiwum

Comments


bottom of page